Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem

Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Revitol Stretch Mark - opinie na forach

Kremy na rozstępy to chyba jeden z najbardziej popularnych sposobów walki z nieestetycznymi prążkami. Biorąc pod uwagę łatwą ich dostępność oraz możliwość stosowania bez ograniczeń, nie ma się czemu dziwić. Nie wszystkie kremy jednak działają, nie wszystkie przeznaczone są do likwidacji białych prążków. Revitol Stretch Mark wydaje się być dobrym rozwiązaniem, tym bardziej, że zajmuje wysokie pozycje w rankingach kosmetyków. A jakie ma opinie na forach? Czy uważany jest za skuteczny krem na rozstępy?

Jak działa Revitol Stretch Mark?

Revitol Stretch Mark to krem, który powstał przede wszystkim z myślą o kobietach ciężarnych. To one narażone są na powstawanie nieestetycznych prążków. A ponieważ nie wszystkie kosmetyki mogą być przez panie w ciąży stosowane, krem firmy Revitol wypełnił tę lukę.

Działanie tego specyfiku polega na zapobieganiu rozstępom oraz likwidowaniu już istniejących prążków. A to wszystko dzięki kompleksowemu składowi - substancjom pobudzającym produkcję kolagenu oraz wspomagającym proces regeneracji oraz odnowy komórkowej.

Producent zapewnia, że wystarczy kilkutygodniowa kuracja, by zauważyć efekty działania specyfiku. Trzeba jednak pamiętać o tym, że pojawienie się rezultatów można przyspieszyć, gdy Revitol Stretch Mark będzie aplikowany systematycznie. Bardzo ważne jest, by był nakładany każdego dnia. Dobrze jest połączyć jego nałożenie z masażem. Masowanie skóry ma niewiarygodnie wysoki wpływ, ponieważ odpowiada za pobudzenie krążenia. Dzięki temu efekty kuracji pojawiają się znaczeni szybciej, bo i więcej cennych substancji dociera do źródła defektu.

Revitol Stretch Mark - opinie użytkowników

Na rynku kosmetycznym aż roi się od mniej lub bardziej skutecznych kremów na rozstępy. Nic więc dziwnego, że wiele osób dość sceptycznie podchodzi do wszelkich nowości. Choć Revitol Stretch Mark na rynku pojawił się kilka lat temu, początkowo - jako „nowość” też budził wiele kontrowersji. Jakie obecnie Revitol Stretch Mark opinie posiada? Wystarczy przejrzeć fora internetowe, by się o tym przekonać. Na jego temat wypowiadają się nie tylko kobiety w ciąży, ale również dojrzałe kobiety, mężczyźni czy młode dziewczęta. Co o nim się pisze? Na forach internetowych o Revitol Stretch Mark opinie padają różne. Oczywiście nie brakuje głosów negatywnych, ale przeważają zdania pozytywne. Poniżej kilka wybranych recenzji tego kosmetyku.

Zofia: Zamówiłam ten krem, mając co do niego wielkie nadzieje. Tak bardzo chciałam wreszcie pozbyć się rozstępów i wydawało mi się, że Revitol Stretch Mark ma wszystko to, co najważniejsze. Niestety miesięczna kuracja nie przyniosła większych efektów. A ponieważ krem jest dość drogi, ni zdecydowałam się na kontynuowanie tej kuracji. Szkoda mi było pieniędzy. Muszę poszukać czegoś tańszego.

Anna: Stosuje ten krem od 5 miesięcy i widzę znaczną różnicę. Zaczęłam go stosować, gdy rozstępy były czerwone, a teraz są ledwo widoczne. I wcale nie przeszły w tę drugą fazę. Wiem, bo mam też takie białe rozstępy, których nie smarowałam wcześniej żadnym kremem, więc wiem jak to wygląda. Może ten krem nie ma najprzyjemniejszego zapachu i jest dość drogi, ale ja widzę ogromne światło w tunelu i w ogóle nie żałuję wydanych pieniędzy. Ba, nawet kupię kolejne tubki.

Bartosz: Nigdy nie myślałem, że będę musiał stosować kremy na rozstępy, bo takie „babskie”. A to wszystko przez to, że zacząłem sporo przybierać na wadze. Rozstępy pojawiły się na plecach. Siostra używała Revitol Stretch Mark, a ja jej podbierałem. Coś tam zaczęło się dziać pozytywnego, to sam sobie kupiłem 2 tubki. I jestem mega zadowolony, bo właściwie to jak ktoś nie wie, że mam rozstępy, to ich nie widzi. Mam nadzieję, że jeszcze 4-5 miesięcy, a rozstępy znikną. A Revitol Stretch Mark polecam oczywiście.

Pamcia: Revitol Stretch Mark zaczęłam stosować będąc w ciąży. Przyznaję, że zapach do najładniejszych nie należy, ale przecież to nie perfumy, żeby ładnie pachniał. Liczyła się dla mnie skuteczność i… nie zawiodłam się! Przez całe 9 miesięcy smarowałam się tym kremem, wydając przy tym kupę kasy. Na szczęście zadziałał, bo nie mam ani jednego, nawet malutkiego rozstępu. Teraz stosuję ten krem doraźnie - to tak na wszelki wypadek. Zadowolona jestem bardzo, mimo że nie należy on do najbardziej wydajnych. Ale grunt, że jest skuteczny!

Karusek: Swoje rozstępy zauważyłem, jak już były białe. Wyczytałem w necie, że Revitol Stretch Mark działa i na takie rozstępy, to kupiłem od razu 3 opakowania. Obecnie 2 tubka jest już na wyczerpaniu i muszę przyznać, że niby rozstępy są mniej widoczne, ale szału nie ma. Może trzeba przedłużyć kurację, nie wiem. Ale szkoda tylko, że ten krem sporo kosztuje no i jest tak mało wydajny… To chyba największe minusy. O Revitol Stretch Mark opinie są podzielone. Warto jednak pamiętać, że na skuteczność specyfiku wpływa również sposób aplikowania kremu. Dlatego dobrze jest na walkę z rozstępami poświęcić nieco więcej czasu. Nieco więcej niż to, ile zajmuje nam szybkie nałożenie specyfiku.

Zobacz ranking "Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem"