Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem

Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Revitol Stretch Mark - co kryje się w tym kremie?

Walka z rozstępami do najłatwiejszych nie należy. Jeśli jednak borykamy się z tym problemem, nie można się natychmiast poddawać. Warto sięgnąć po sprawdzone i skuteczne kremy na rozstępy, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Wysokie pozycje w rankingach kosmetyków zajmuje Revitol Stretch Mark. Co odpowiada za wysoką skuteczność tego specyfiku? Warto wziąć pod lupę skład tego preparatu.

Dla kogo przeznaczony jest Revitol Stretch Mark?

Revitol Stretch Mark rekomendowany jest przede wszystkim jako krem przeznaczony dla kobiet w ciąży. Wiadomo, że to właśnie w tym okresie powstawanie rozstępów jest najczęstsze. Nie oznacza to jednak, że preparatu nie mogą stosować i inne osoby. Krem ten podobne efekty daje w przypadku nastolatków, kobiet dojrzałych, a nawet mężczyzn.

Co zawiera Revitol Stretch Mark?

By móc mówić o skuteczności specyfiku, warto przyjrzeć się jego składowi. Tylko obecność właściwych substancji będzie w stanie zredukować problem istniejących rozstępów, a jednocześnie zapobiec powstawaniu kolejnych. Co zatem drzemie w Revitol Stretch Mark?

Skwalen

Podstawą jest skwalen - z chemicznego punktu widzenia - nienasyconym węglowodorem alifatycznym. Choć jego niewielkie ilości znajdują się w ludzkim organizmie, najlepszym jego źródłem jest wątroba rekina, niemniej może być pozyskiwany również z amarantusa. Działanie tej substancji sprowadza się do roli płaszcza lipidowego chroniącego skórę. Ponadto skwalen wykazuje właściwości regeneracyjne, co doskonale sprawdza się w przypadku leczenia rozstępów. Posiada również właściwości antyoksydacyjne, wiążąc wolne rodniki i przeciwdziałając tym samym starzeniu się skóry.

Witamina A

Witamina A jest niezbędna, jeśli chodzi o walkę z rozstępami. Jako że uczestniczy w procesie wzrostu nowych komórek skóry, doskonale sprawdza się w przypadku leczenia nieestetycznych prążków. Witamina ta odpowiada za jakość oraz grubość skóry - także w warstwach głęboko położonych.

Witamina E

Witamina E zwana jest witaminą młodości. Jej właściwości polegają przede wszystkim na poprawie kondycji skóry. Należy do grupy silnych antyoksydantów, skutecznie wiążąc wolne rodniki. W walce z rozstępami jest niezbędna, ponieważ odpowiada za procesy regeneracyjne oraz odnowę komórkową. Redukuje istniejące prążki oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Ponadto silnie wzmacnia działanie skwalenu.

Witamina D3

Witamina D3 uczestniczy w procesie produkcji nowych komórek skóry. Swoim działaniem doskonale wzmacnia i potęguje właściwości witaminy E oraz witaminy A podczas regeneracji uszkodzonych komórek. Choć organizm ma zdolność samodzielnego wytwarzania witaminy D3 z promieni słonecznych, jednak zimową porą produkcja tej witaminy nie zawsze jest wystarczająca.

Witamina B5

Witamina B5 (DL-Panthenol) odpowiada za kondycję skóry poprzez poprawę struktury tkanki skórnej. Jej działanie polega na pobudzaniu procesów wzrostu nowych komórek oraz regeneracji tych uszkodzonych. Ponadto wspomaga proces produkcji kolagenu i elastyny, dlatego skutecznie walczy z istniejącymi rozstępami i zapobiega powstawaniu nowych prążków.

Wyciąg z pestek grejpfruta

Wyciąg z pestek grejpfruta to przede wszystkim bogactwo witaminy C - silnego przeciwutleniacza, który wspomaga działanie witaminy E i witaminy A. Dzięki ekstraktowi możliwe jest wspomaganie produkcji kolagenu i elastyny, co w walce z rozstępami ma ogromne znaczenie. W ten sposób skóra jest także bardziej elastyczna, co zapobiega powstawaniu kolejnych prążków.

Wyciąg z Aloe Vera (aloesu zwyczajnego)

Wyciąg z aloesu zwyczajnego od dawna wykazuje pozytywne działanie na skórę. Jest to środek, który często wykorzystuje się do zmniejszania widoczności blizn. Skutecznie rozprawia się więc z rozstępami, działając nawilżająco, a jednocześnie wspomagając regenerację uszkodzonej skóry.

Czy to działa?

Revitol Stretch Mark to kosmetyk, który cieszy się pozytywnymi opiniami, jeśli chodzi nie tylko o walkę z czerwonymi rozstępami, ale również i białymi prążkami. Świadczy o tym przede wszystkim jego skład. Wszystkie najważniejsze substancje wspomagają redukcję istniejących prążków, a ponadto skutecznie zapobiegają pojawianiu się kolejnych. Nic więc dziwnego, że Revitol Stretch Mark rekomendowany jest jako doskonały środek przeciwko rozstępom. Skład i właściwości poszczególnych substancji właściwie mówią same za siebie. Trzeba jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu jest również nasza aktywność - systematyczna aplikacja i wspomaganie delikatnym masażem.

Zobacz ranking "Najlepsze na rozstępy - usuwanie rozstępów to nie problem"